Pokud se vám vzhled a rozložení stránek líbí - pak mě to velice těší! A pokud by jste měli zájem pro vaši činnost o podobné,neváhejte a napište mi na email armanoluji@email.cz a můžete je v krátké době také vlastnit     Hezký den přeje webmaster Lucie
Můj páníček se jmenuje Vlasta..bydlíme společně ještě s paničkou v bytečku,což nám nevadí,protože kolem máme přírody dostatek Páníček se o plemeno AST zajímal již dříve,ale z pracovních důvodů si nemohl čtyřnohého miláčka přivést domů..chodil ven s kamarády co měli pejsky a snažil se od nich pochytit důležité momenty v životě štěňátka a rostoucího pejska..dnes už si konečně splnil svůj sen, mít vlastního pejska-fenku,tedy mě ..začínáme spolu chodit na kynologické cvičiště ZKO Teplice a už se moc těšíme..na další nové kamarády,profesionální vedení a nové zážitky
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

American Staffordshire Terrier

 

LVT Kladno 2010

  LVT -KLADNO - ROZDĚLOV 2010

Ahojky všichni moji kamarádi.
   
 Letos jsem se vydala na 13 dní se svým paníčkem na svůj první Letní výcvikový tábor (LVT), který se konal v části Kladna jménem Rozdělov. Hlavním vedoucím a pořadatelem byl výcvikář a figurant Pavel Urban.
Sešla se zde super parta lidiček a jejich čtyřnohých mazlíčků. Také jsem tu poznala svoji nevlastní sestru Cassidy.
     
 Během tábora jsme s paníčkem hodně trénovali, abych se naučila co nejvíce nových věcí, které budu moci využívat i s paničkou. Nacvičovala jsem nejen poslušnost, ale také nové způsoby kousání např. v objektu nabo v lese, ale samozřejmě i na cvičišti.

Spoustu srandy jsem si užívala při nácviku stopování. To se mi fakt líbilo a byla jsem tak šikovná, že jsem sklízela jednu pochvalu za druhou. Byla jsem na sebe moc a moc hrdá a páníček moc a moc pyšný.
        Díky těm všem novým kamarádům i mojí paničce, která se na nás přijela o víkendu podívat jsem zažila mnoho krásných a nevšedních zážitků, které se dají zažít jen,když vám celý den pěkně proprší.
       
 Všem svým čtyřnohým kamarádům bych přála, aby mohli takový super tábor taky navštívit. Pevně doufám, že se mnou paníček  na nějaké tábory nebo jiné akcičky ještě pojede. Moc ráda bych poznala a třeba se i naučila tu spoustu dalších dovedností co ještě neznám.

        
Vaše Aisha  
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one