Pokud se vám vzhled a rozložení stránek líbí - pak mě to velice těší! A pokud by jste měli zájem pro vaši činnost o podobné,neváhejte a napište mi na email armanoluji@email.cz a můžete je v krátké době také vlastnit     Hezký den přeje webmaster Lucie
Můj páníček se jmenuje Vlasta..bydlíme společně ještě s paničkou v bytečku,což nám nevadí,protože kolem máme přírody dostatek Páníček se o plemeno AST zajímal již dříve,ale z pracovních důvodů si nemohl čtyřnohého miláčka přivést domů..chodil ven s kamarády co měli pejsky a snažil se od nich pochytit důležité momenty v životě štěňátka a rostoucího pejska..dnes už si konečně splnil svůj sen, mít vlastního pejska-fenku,tedy mě ..začínáme spolu chodit na kynologické cvičiště ZKO Teplice a už se moc těšíme..na další nové kamarády,profesionální vedení a nové zážitky
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

American Staffordshire Terrier

 

Sporty :)))

   Tato sekce je věnována aktivitám a některým sportům, které trénuji. Některé mě baví více,některé zase o trošičku méně, ale rozhodně se snažím a páníčci říkají,že jsem na všechny velká šikulka.
      Takže dál budu pilně trénovat, aby zjistili co mi jde nejlépe a doufám, že v tom budu moci i závodit, abych všem ukázala jaká jsem frajerka.
       Ostatní aktivity budu dělat dál jen tak pro zábavu.
     
 Co trénuji :

              
 HIGH JUMP = výskok na peška - trénuji na peškovi, který je na laně zavěšen na stromě. Zatím není moc vysoko, ale potřebuji se naučit správně rozeběhnout a zakousnout a potom jen držet a držet.

              
 WALL CLAMBING = výskok na peška šplhem po kolmé stěně - zatím netrénuju,ale časem určitě budu.

                
WEIGHT PULL SPRINT = zátěžový sprint na třikolkách - místo tříkolky používám kolo, na kterém sedí jeden z mých paníčků a druhý mě povzbuzuje k akci.

              
 WEIGHT PULLING =  tahání max. zátěže na krátkou vzdálenost - to mám strašně ráda. Zatím trénuji na pneumatikách ( velké a malé ), někdy povozím i strejdu Jirku na in-linech. Velkou zátěž tahám jen na krátkou vzdálenost, ale s malou pneumatikou už ujdu pěkný kousek.

                  
TUG OF WAR = přetahování o peška - to jsem zkoušela jen pro zábavu s kámoškou Meggie na EBS, no obě jsme prostě šikulky.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one